De winnaars van 16 en 17 juni 2018

kaatsbal, winnaars

Wie wonnen er een krans en wie net niet? We zetten alle prijswinnaars van dit weekeinde op een rijtje. Heb je een aanvulling? kaatsnieuws@gmail.com

 

Berltsum | NK Jongens

1. Hommerts-Jutryp (Aizo Veltman | Jelger de Boer | Jitze Floris
2. Arum (Germ Epema | Jorrit Tolsma | Dirk-Henk Kuipers)
3. Mantgum (Gjalt Sjirk de Groot | Ignas Dijkstra | Jelle Terpstra)
Bolsward | NK Meisjes

1. Makkum (Chantal de Witte | Lobke Vlasbloem | Anouk Smink)
2. Winsum (Noa Slager | Marlies Bonnema | Anna Rob)
3. Jirnsum (Foke Jil Bakker | Dian Dijkstra)
Dokkum | Heren Hoofdklasse (VF)

1. Bauke Triemstra | Dylan Drent | Hendrik Kootstra
2. Gert-Anne van der Bos | Taeke Triemstra | Tjisse Steenstra
3. Auke Boomsma | Marten Feenstra | Laas Pieter van Straten
Niawier eo | Heren 1e Klasse (VF)
1. Hyltje Bosma | Elgar Boersma | Marco de Groot
2. Remmelt Bouma | Jelte Visser | Willem Heeringa
3. Rienk Veltman | Jouke Bosje | Rick Poortstra
Ee | Dames Hoofdklasse (DEL)

1. Ilse Tuinenga | Sjanet Wijnia | Annelien Broersma
2. Andrea Kroes | Sigrid de Jong | Manon Scheepstra
3. Nynke Sijbrandij | Lotte Delgrosso | Kim Dijkstra
Grou | Pupillenjongens (Afd)

1. Sexbierum : Stijn Scheffer | Nick vd Walt | Enrico Post
2. Sint Annaparochie: Iwan Hiddinga |  Hjalmar Dijkstra | Jelvin Kaper
3. Bolsward: Remco Yska | Tymen Bijlsma  | Silvan Elzinga
Grou | Pupillenjongens (DEL)

1. Douwe Faber | Jesse Greidanus
2. Rindert Zijlstra | Jelte Meester
3. Sjoerd van der Schaar | Erwin Vos
3. Marc Jorna | Milan Krottje
Grou | Pupillenmeisjes (Afd)
1. Dronryp:  Lisanne Scharringa, Maud Hellinga en Jeanette Kramer
2. Niawier-Oosternijkerk-Metslawier: Suzanna Allema | Hester Torensma |  Isabella Sijtsma
3. St Annaparochie: Dido Iedema | Sophie Kroondijk | Fenna Hoekstra
Grou | Pupillenmeisjes (DEL)
1.
2.
3.
Sint Jacobiparochie | Heren hoofdklasse
1. Enno Kingma | Renze Hiemstra | Hans Wassenaar
2. Gert Anne van der Bos | Taeke Triemstra | Tjisse Steenstra
3. Peter van Zuiden | Allard Hoekstra | Thomas van Zuiden.
Anjum | Heren eerste klasse

1. Durk Ennema | Jacob Klaas Haitsma | Patrick Scheepstra
2. Elgar Boersma | Hyltje Bosma | Hendrik Bouwhuis
3. Remmelt Bouma | Jelte Visser | Willem Heeringa
Makkum | Heren 30 + 
1. Jan Jelle Jongsma | Fokke Mulder
2. Leo Nauta | Sytse Hibma
3. Yde Klaas Dijkstra | Nanning Seepma
Makkum | Heren 50 + 
1. Ybo Nicolay | Sikke Koster | Jochum de Vries
2. Anno Miedema | Egbert Bootsma | Jarig Katsma
3. Tjeerd Dijkstra | Henk Mulder | Johan van der Veen
Sint Jacobiparochie | Dames Hoofdklasse
1. Nynke Sybrandy | Wiljo Sybrandy | Marrit Zeinstra
2. Tineke Dijkstra | Sandra Hofstra |  Louise Krol
3. Ilse Tuinenga | Sjanet Wijnia | Manon Scheepstra
Workum | Dames eerste klasse
1. Wybrig Bakker | Mintje Meintema | Ineke van der Ploeg
2. Nicole Hempenius | Anke Winkel | Melissa Hiemstra
3. Annet de Haan | Jeska Terpstra | Selma van der Molen
3. Jessie Rekker | Marije Bodde | Julia Martina Rienks
Verliezersronde Dames eerste klasse
1. Jeanette Jansma | Sigrid de Jong | Marije Hellinga
2. Roelie Kroondijk | Corrie Kroondijk | Anouk Smink
Dronryp | Schooljongens afdeling
1. Dronryp: Jorrit Nanninga | Rutger Kumbangsila | Rick Minnesma
2. Leeuwarden: Sake Algra  | Rein Breuker  | Otte Algra
3. Morra-Lioessens: Daniel Wouda, Douwe Dijkstra | Johan Sipma
Dronryp | Schooljongens del
1. Edgar van Wigcheren | Wesley van de Vaart
2. Jan Bandstra | Tjerk Kamsma
3. Harmen Zuidema | Dylan Koel
Boazum | Schoolmeisjes afdeling
1. Makkum: Ilse Zwaagstra, Lieke van Loon en Larissa Smink
2. Bolsward: Femke Folkerts, Rixt Blanke en Noa Elzinga
3. Huizum: Nadya Rinske Moufakkir en Anna-Dieuwke Dijkstra
3. Winsum: Monique Postma, Rianne Poelstra en Romy Postma
Boazum | Schoolmeisjes del
1. Lisanne Scharringa | Anke Wassenaar
2. Iris Oosterbaan | Sanne van Vilsteren
3. Judith Bosch | Foke Jil Bakker
Marsum | Pupillenjongens A
1. Jelvin Kaper | Clive van der Weerdt
2. Nick van der Walt | Remco Post
Marsum | Pupillenjongens B
1. Douwe Faber | Eelco Meijer
2. Leon Smink | Milan Krottje
3. Edwin Arjen Yska | Enrico Post
3. Tyme Jonker | Rindert Zijlstra
Verliezersronde
1. Jorrit Palma | Tymen Bijlsma
2. Jelte Meesters | Hjalmar Dijkstra
Franeker | Welpenjongens

1. Dennis Bida | Lieuwe van der Kamp
2. Stijn de Haas | Sietse Jellema
3. Stijn Feenstra |  Pieter Harke Miedema
3. Rudmer Faber | Frans Oosterbaan
Franeker | Welpenjongens Herkansing
1. Julian Klok | Jelmar de Vries
2. Rimar van der Schaaf | Jorrit Bosch
Sint Annaparochie | Welpenmeisjes A klasse
1. Jeldau Koopmans | Manouk Scharringa
2. Anna Lotte van Beem | Lieke Tuinier
Sint Annaparochie | Welpenmeisjes  B klasse
1. Britt Joustra | Anke Bruinsma
2. Lisan Kaper | Minke Tjalsma
3. Maud Scheffer | Marrit Steiginga