Kaatsen: De winnaars van 25, 26 en 27 mei 2018

kaatsbal, winnaars

Dit zijn de uitslagen van 26 en 27 mei.  Wie pakten de krans? En wie werden er tweede of derde. Met hulp van onze lezers maken wij wekelijks deze lijst. Heb je een aanvulling? Kaatsnieuws@gmail.com

Wommels | Junioren ( Poule)

1. Marten Bergsma | Laas Pieter van Straaten | Erwin Zijlstra
2. Patrick van Dellen | Habtamu Emke de Hoop | Klaas Pier Folkertsma
Menaam | Dames Hoofdklasse

1. Nelie Steenstra | Margriet Bakker | Harmke Siegersma
2. Nynke Sybrandy | Marrit Zeinstra | Wiljo Sybrandy
3. Marije van der Meer | Klasine Huistra | Anne Monfils
Tzum | Dames eerste klasse

( Foto: Lijkle Spijksma)
1. Everdyna de Haan| Lottee Delgrosso | Jannica van der Ploeg
2. Wybrich Bakker | Jeska Terpstra | Selma van der Molen
Herkansing
1. Jeanette Jansma | Mintje Meintema | Hesther de Boer
Exmorra | Jongens A klasse

1. Redmer Zaagemans | Lucas Postma | Pieter Jan Leijenaar
2. Jasper Jager | Hidde Poelstra | Karel Monfils
Exmorra | B klasse

1. Sytse Koree | Geert Reitsma |  Luka van der Weg
2. Gosse de Haan | Thom Oostenveld | Jurrit Osinga
3. Hessel Postma | Justin Krottje | Anco Vroom
Herkansing
1. Thomas Dijkstra | Hedser Mud | Justin de Vries
2. Germ Epema | Harm van der Ploeg |  Klaas Gerrit Meulenaar
Achlum Schooljongens | Jongens  A klasse

1. Rick Minnesma | Rink Rudmer Sterk
2. Leon Wijning | Thom Dijkstra
Schooljongens B klasse

1. Daniël Meesters | Jildert Wijbenga
2. Sjouke Beimers | Jens Kooistra
3. Pieter den Breejen | Jarno Feenstra
3. Edgar van Wigcheren | Hylke Talsma
Schooljongens Verliezersronde 
1. Johan Cnossen | Mathijs Buma
2. Jan Tymen Eisma | Jelmer Foppe Drijfhout
Harlingen | Schoolmeisjes afdeling
1. Makkum : Ilse Zwaagstra | Lieke van Loon |  Larissa Smink
2. Bolsward; Femke Folkerts, Rixt Blanke en Noa Elzinga
3. Jirnsum – Senna Keulen, Janna Posthumus en Foke Jill Bakker
3. Tzum : Gerbrich Koster, Marrit Wielenga en Yannah Palma
Harlingen Schoolmeisjes del.
1. Gerde Lycklama | Marije Kuperus
2.  Femke Alberda | Lisanne Scharringa
3. Anke Wassenaar | Mayke Boonstra
Damwald | Pupillenjongens afdeling
1. Sint Annaparochie: Iwan Hiddinga | Jelvin Kaper | Hjalmar Dijkstra
2. Sexbierum: Stijn Scheffer | Nick van de Walt | Enrico Post
3. Dronryp 1: Brent Jesse van Beem| Arjen Bauke Hofstra | Jardo Sterkenburg
3. Bolsward: Tymen Bijlsma | Rutger Altenburg | Silvan Elzinga
Damwald | Pupillenjongens del
1. Jaimy Koel | Stijn Tolsma
2. Eelco Meijer | Fedde Janzen
3. Koos Jorna | Tjitte Reitsma
Menaam | Herenhoofdklasse
1. Johan van der Meulen | Taeke Triemstra | Tjisse Steenstra
2. Peter van Zuiden | Kees van der Schoot | Sjoerd de Jong
3. Bauke Triemstra | Dylan Drent | Hendrik Kootstra
Huns-Lions Heren eersteklasse

1. Enno Kingma | Renze Hiemstra | Hans Wassenaar
2. Patrick van Dellen | Hendrik Jan van der Velde |  Aloys Freitag
3. Michiel Scheepvaart | Jan Sipke Tuinman | Hendrik Bouwhuis
Skingen- Slappeterp Heren 50+

1. Jan de Jong | Sipke Hiemstra | Tiede Boorsma
2. Gerrie Otter | Jacob Kamstra | Jan de Boer
3. Johannes Hinrichs | Ludwig Seerden | Siebe van Loon
3. Dirk Poortstra | Jan Volbeda | Tjeerd Dijkstra
Winsum | Dames hoofdklasse

1. Ilse Tuinenga | Sjanet Wijnia | Manon Scheepstra
2. Nynke Sybrandy | Marrit Zeinstra | Wiljo Sybrandy
3. Marije van der Meer | Klasine Huistra | Annelien Broersma
Heerenveen | Dames eersteklasse
1. Anne Berber Zeinstra | Lotte Delgrosso | Jildou Felkers
2. Andrea Kroes | Ymkje Yntema | Aluca Bouma
3. Amarins de Groot | Jannica van der Ploeg | Fenna Kramer
3. Everdyna de Haan | Baukje Terpstra | Sietske Okkema
Herkansing
1. Jeanette Jansma | Sigrid de Jong | Marije Hellinga
2. Aletta van Popta |  Anneke Smid |  Jeska Terpstra
Reduzum | Jongens del a klasse
1. Aizo Veltman | Erik Minne Cats | Pieter Jan Leijenaar
2. Stan van der Berg | Gerrit Dijkstra | Dirk Henk Kuipers
Reduzum | Jongens b klasse
1. Klaas. J. Oosterbaan | Germ Epema | Verry van der Meer
2. Jorn Lars van Beem | Thom Oostenveld | Mark Minnesma
3. Harold de Boer | Marten Jansen | Pascal Poelstra
3. Bauke Folkerts | Douwe Lycklama a Nijeholt | Geart Pijnacker
Herkansing
1. Gosse de Haan | Alwin Boschma | Haye T. van der Hem
2. Jurrit Osinga | Dennis Reekers | Christiaan Stremler
Deinum | meisjes afdeling

1. Easterein: Roelie Kroondijk | Selma de Boer | Corrie Kroondijk
2. Wommels: Elske Deinum | Marrit Meijer | Rixt Wijnia
3. Winsum: Noa Slager | Anna Rob | Marlies Bonnema
3.
Deinum | meisjes del
1. Anouk Smink | Renske Blanksma | Anke Reitsma
2. Lobke Vlasbloem | Jessie Rekker | Sigrid Post
3. Rianne Stremler | Nynke Paauw | Larissa Smink
Easterein | schooljongens afd.

1. Dronryp: Jorrit Nanninga | Rutger Kumbangsila | Rick Minnesma
2. Bitgum: Thom Dijkstra | Sjouke Beimers | Leon Wijning
3. Niawier-Metslawier-Oosternijkerk: Jan Bandstra | Jelmer Torensma
  Easterein | schooljongens del
1. Jan Tymen Eisma | Wesley van der Vaart
2. Hylke Talsma | Jildert Wijbenga
3. Jan Johannes van der Kamp |  Pieter den Breejen
3. Menno Johnson | Matthijs Renema
Bolsward | schoolmeisjes a klasse

1.  Iris Veltman | Iris Oosterbaan
2. Senne Idsardi | Lieke van Loon
Bolsward | schoolmeisjes b klasse
1. Femke Folkerts | Marije van der Molen
2. Marsha Broersma | Eline van Dijkhuizen
3. Rixt Blanke | Janna Posthumus
Herkansing
1. Romy Postma | Femke Alberda
2. Marije Kuperus | Jetske de Boer
Wiuwert | Pupillenjongens a klasse

1. Iwan Hiddinga | Jelvin Kaper
2. Nick van der Walt | Jurre Reitsma
Wiuwert | Pupillenjongens b klasse
1. Jardo Sterkenburg | Jan Yntema
2. Eelco Meijer | Tyme Jonker
3. Jorrit Palma | Sybolt Hofman
3. Johannes de Boer | Silvan Elzinga
Herkansing
1. Brent Jesse van Beem | Edwin Arjen Yska
2. Luuk Zwaagstra | Leon Smink
Hartwerd | Pupillenmeisjes afdeling

1. Dronryp: Maud Hellinga | Jeanette Kramer | Lisanne Scharringa
2. Raerd:  Ilse Kooistra | Marit de Groot | Nika Timersma
3. Exmorra: Marije Kuiper| Inge Blanke | Marit Feenstra
Hartwerd | Pupillenmeisjes 

1. Elbrich Kooistra | Gerbrich Koster
2. Inez Bosch | Rigt van der Velde
3. Richtsje Bandstra | Sophie Kroondijk
Akkrum | Welpenafdeling

1. Folsgare: Lieuwe van der Kamp | Laas van Dalfsen
2. Arum: Jorrit Bosch | Stian Rinia | Sander Kuipers
3. Dronryp: Jurre Dijkstra | Jort de Kroon | Dennis Bida
Akkrum | Welpen del.
1. Stijn de Haas |  Sido Polet
2. Frans Oosterbaan | Julian Klok
3.
Akkrum | Welpenmeisjes afdeling

1. Lollum: Jeldau Koopmans | Britt Joustra
2. Dronryp 1: Marrit Bruinsma | Manouk Scharringa | Linda van der Meer
3. Dronryp 2: Anne Lotte van Beem | Karin Mollema | Silke Hofstra
Akkrum | Welpenmeisjes del
2. Dronryp 1
3. Dronryp 2