De winnaars van 7, 8 en 9 juli 2017

kaatsbal, winnaars

Dit zijn de uitslagen van het kaatsweekend 7, 8 en 9 juli 2017. Wie pakten de krans? En wie werden er tweede of derde. Met hulp van onze lezers maken wij wekelijks deze lijst. Heb je een aanvulling? Kaatsnieuws@gmail.com

Bolsward | Dames hoofdklasse
1. Joukje Kuperus | Sandra Hofstra | Manon Scheepstra
2. Nicole Hempenius |  Marte Alteburg | Sjanet Wijnia
3. Louise Krol | Martine Tiemersma | Jeske de Boer LEEUWARDEN
 
Wier | Jong Nederland
1. Sexbierum-Pietersbierum: Durk Ennema | Pieter van der Schoot | Joran Gerbranda
2. Franeker: Djurre Seerden | Allard Hoekstra | Marco de Groot
3. Easterein: Bote Jellema | Rémon Tie Bouma | Doede Rients Okkema
Vrouwenparochie | Heren 50+
1. Morra Lioessens: Klaas de Haan | Renze Stiemsma |  Tjeerd Jan Boomsma
2. Sint Jacobiparochie: Piet Machiela | Dirk Machiela | Jarig Katsma
3. Sint Annaparochie, Jan Dijkstra, Maikel Versnel en Johan Hiemstra
 
Harlingen | Schooljongens 
1. Jesse Kroondijk | Rink Rudmer Sterk | Thomas Dijkstra
2. Gosse de Haan | Jelke Greidanus | Rowin Faas
3. Jan Johannes van der Kamp | Jelmer Kuiken | Justin Krottje
 Harlingen | Schooljongens  Herkansing
1. Haye Tseard van der Hem | Jari Visser | Leon Wijning
2.
 
Lekkum | Schoolmeisjes 
1. Larissa Smink | Tara Brit van der Meulen
2. Marije Bodde | Nienke Zijlstra
3. Lieke van Loon | Iris Veltman
Lekkum | Schoolmeisjes Herkansing
1. Jessie Rekker | Lisanne Leijenaar
2. Anna Dieuwke Dijkstra | Judith Zuidema
3. Ilse Zwaagstra | Geertje Bijlsma
 
Tzum | Prinsenpartij Pupillenjongens
1. Sjouke Beimers | Matthys Renema
2. Pieter den Breejen | Jorrit Hiemstra
3. Edwin de Vries | Stijn Vincken
3. Jan Tymen Eisma | Jeroen Schinkel
Tzum | Prinsenpartij Pupillenjongens Herkansing
1. Bjorn Idsardi | Arjen Stremler
2. Arjen Bauke Hofstra | Jesse Greidanus
3. Remco Yska | Jorrit Palma
3. Jens Kooistra | Luuk Zwaagstra
Tzum | Prinsessenpartij Pupillenmeisjes 
1. Eline Dijkhuizen | Fardau Krottje
2. Ilse Marije van Beem | Marije Bokma
3. Dido Iedema | Noa Elzinga
Tzum | Prinsessenpartij Pupillenmeisjes Herkansing
1. Elske van Straten | Nadya Rinske Moufakkir
2.
3
Folsgare | Welpenmeisjes 
1. Sophie Kroondijk | Ineke de Vries
2. Marit Bruinsma | Manouk Scharringa
Folsgare | Welpenmeisjes  Herkansing
 1. Fianne Dijkstra | Karina Mollema
 
Bolsward | Heren Hoofdklasse 
1. Gert Anne van der Bos | Dylan Drent | Tjisse Steenstra
2. Menno van Zwieten | Hylke Bruinsma | Erwin Zijlstra
3.
 
Ried | Heren 1e klasse Afdeling
1. Easterein: Dirk Yde Sjaarda | Bauke Dykstra | Hendrik Bouwhuis
2. Sexbierum: Johannes van der Veen | Jelte Visser | Pieter van der Schoot
3. Franeker: Steven de Bruin | Allard Hoekstra | Marco de Groot
Spannum | Heren 30+
1.  Ate Bierma | Harm Jan de Boer | Duko Harkema
2.  Nolke Bergstra | Wietse Punter | Jan Jelle Jongsma
3.
Spannum | Heren 30+ herkansing
1.
2.
 
Workum | Dames eerste klasse
1. Wybrig Bakker | Leila Janneke Moufakkir | Kim Dijkstra
2. Serena Hovenga | Corina de Vries | Melissa Rianne Hiemstra
Workum | Dames eerste klasse Herkansing
1. Sanne Hijlkema | Mintje Meintema | Aluca Bouma
Sint Jacobiparochie | Jongens del
1.  Paul Dijkstra | René de Haan | Lars Onrust
2.  Jorn Dijkstra | Mark Polstra | Christiaan Stremler
3.  Gerrit Dijkstra | Klaas Jan Oosterbaan | Mark Minnesma
Sint Jacobiparochie | Jongens del Herkansing
1.  Dirk Henk Kuipers | Hessel Postma | Teake Hofman
2.  Martin Schinkel | Stan van der Berg | Hidde Poelstra
3.  Jelle Pieter van der Walt | Jorn Hoekstra | Siebe Feenstra
Reduzum | Meisjes A klasse
1. Roelie Kroondijk | Joanne Elise Broeders | Rianne Nutma
2. Annet de Haan | Jeska Terpstra | Anouk Smink
 
Reduzum | Meisjes B klasse
1. Elske Deinum | Hester de Boer | Anna Rixt Iedema
2. Anne Baukje Bloem | Tessa Reitsma | Iris Oosterbaan.
3. Selma de Boer | Corrie kroondijk | Ynola Lommerse
Reduzum | Meisjes B klasse Herkansing
1.  Ellen Jorritsma | Larissa Smink | Noa Slager
2.  Baukje Ellen Bosma | Jiska Herrema | Esmee de Groot
Franeker | Schooljongens A klasse
1.  Jorn Lars van Beem | Jelmer Miedema | Jurrit Osinga
2.  Thomas Dijkstra | Rick Minnesma | Jari Visser
Franeker | Schooljongens B klasse
1. Rowin Faas | Galil-Taeke Moufakkir | Luka van der Weg
2. Jan-Tymen Eisma | Klaas Hibma | Wesley v.d. Vaart
3. Leon Wijning | Haye Tseard v.d. Hem | André de Vries
 Franeker | Schooljongens  klasse Herkansing
1. Jarno Feenstra | Brent Timmerman | Johan Sipma
2. Johan Cnossen | Matthys Renema | Kjell Dijkstra
3. Rink Rudmer Sterk | Björn Idsardi | Jan Johannes van der Kamp

Geef een antwoord