Home laatste nieuws KNKB moet op zoek naar nieuwe locatie bondsbureau

KNKB moet op zoek naar nieuwe locatie bondsbureau

547
0
#image_title

Het duurde jaren, maar plannen voor de oude gasfabriek in Franeker krijgen eindelijk vorm. De fabriek en de Poiesz-supermarkt gaan tegen de vlakte. Daardoor ontstaat ruimte voor een nieuwe supermarkt met daarboven 25 appartementen. Dat betekent dat het bondsbureau van de KNKB op zoek moet naar een nieuw onderkomen.

Het bondsbureau bevond zich een aantal jaren in Heerenveen, maar verhuisde in 2015 terug naar Franeker. Het staat nu aan de Sjaardemastraat, maar dus precies op een plaats die mogelijk volgend jaar al met de grond gelijk gemaakt wordt.

Een nieuwe locatie is er nog niet. De intentie om in Franeker te blijven is er, maar of en waar in de stad een nieuw bondsbureau herrijst is nog onzeker.

(kaatsnieuws.com)

auteur avatar
redactie
kaatsnieuws.com is een van de grootste online kaatsplatforms online