30 september 2022

Juniorenwedstrijd PC: Uitslagen en Winnaars

Er werd gekaatst op de fyfde woansdei. Anders dan velen hadden gehoopt, maar toch… De uitslagen en de winnaars voor je op een rijtje!

De winnaars:

1. Christiaan Stremler | Hessel Postma | René de Haan (K)
2. Stan van den Berg | Lucas Postma | Jorn Lars van Beem
3. Lieuwe van der Werff | Lennard Feenstra | Wessel Hilverda
4. Corné Tuinenga | Jelmer Miedema | Wytze Wassenaar
4. Steven Koster | Jurrit Osinga | Kevin Jordi Hiemstra

Alle uitslagen:

1.


Wessel van der Woud
Wiebe Dijkstra
Jesper Jager
2-5
4-6

2.


Jeroen Haarsma
Djurre Seerden
Bauke Folkerts
         
3.


Christiaan Stremler
Hessel Postma
Rene de Haan
5-4
6-4

4.


Youri de Groot
Sytse Koree
Jesper Tolsma
         
5.


Corné Tuinenga
Jelmer Miedema
Wytze Wassenaar
5-4
6-6

6.


Luka van der Weg
Germ Epema
Klaas P. Folkertsma
         
7.


Allard van Wigcheren
Jelle Cnossen
Pieter Jan Leyenaar
5-3
6-4

8.


Gerrit Dijkstra
Sytse Koree
Stefan van der Meer
         
9.


Stan van den Berg
Lucas Postma
Jorn Lars van Beem
5-4
6-0

10.


Jurre Rinia
Justin Krottje
Gabe Jan van Popta
         
11.


Haije Tseard van der Hem
Jeroen de Boer
Jan Sjouke Weewer
0-5
0-6

12.


Gerwin Dijkstra
Allard Dijkstra
Patrick van Dellen
         
13.


Sil Leystra
Germ Epema
Gjalt Sjirk de Groot
5-4
6-4

14.


Aizo Veltman
Paul Dijkstra
Yoram Elzinga
         
15.


Steven Koster
Jurrit Osinga
Kevin Jordi Hiemstra
5-1
6-6

16.


Erik Minne Cats
Wessel Schraa
Albert Feenstra
         
17.


Thom Sellingwerf
Klaas Jan Oosterbaan
Dirk-Henk Kuipers
5-5
6-2

18.


Harold de Boer
Verry van der Meer
Gerben de Boer
         
19.


Lieuwe van der Werff
Lennard Feenstra
Wessel Hilverda
5-2
6-6

20.


Alwin Boschma
Mark Minnesma
Riemer Hoekstra
         
  Tweede Omloop      
2.


Jeroen Haarsma
Djurre Seerden
Bauke Folkerts 
0-5
0-6

3.


Christiaan Stremler
Hessel Postma
Rene de Haan 
         
5.


Corné Tuinenga
Jelmer Miedema
Wytze Wassenaar 
5-5
6-6

7.


Allard van Wigcheren
Jelle Cnossen
Pieter Jan Leijenaar
         
9.


Stan van de Berg
Lucas Postma
Jorn Lars van Beem
5-5
6-0

12.


Gerwin Dijkstra
Allard Dijkstra
Patrick van Dellen
         
13.


Sil Leystra
Germ Epema
Gjalt Sjirk de Groot
1-5
2-6
 
15.


Steven Koster
Jurrit Osinga
Kevin Jordi Hiemstra
         
17.


Thom Stellingwerf
Klaas Jan Oosterbaan
Dirk-Henk Kuipers
4-5
4-6

19.


Lieuwe van der Werff
Lennard Feenstra
Wessel Hilverda
         
  Derde Omloop      
3.


Christiaan Stremler
Hessel Postma
René de Haan
5-4
6-4
 
5.
 
Corné Tuinenga
Jelmer Miedema
Wytze Wassenaar
         
9.


Stan van den Berg
Lucas Postma
Jorn Lars van Beem
5-4
6-2
15.

 
Steven Koster
Jurrit Osinga
Kevin Jordi Hiemstra
         
19.


Lieuwe van der Werff
Lennard Feenstra
Wessel Hilverda
     
         
  Halve Finale       
19.


Lieuwe van der Werff
Lennard Feenstra
Wessel Hilverda
1-5
6-6

3.

 
Christiaan Stremler
Hessel Postma
René de Haan
         
9.


Stan van den Berg
Lucas Postma
Jorn Lars van Beem
     
         
  Finale      
9.


Stan van den Berg
Lucas Postma
Jorn Lars van Beem
3-5
2-6
 
3.

 
Christiaan Stremler
Hessel Postma
René de Haan

Subscribe To Our Newsletter