De winnaars van zondag 8 mei 2022

De heren kaatsen in Franeker en Grou, de dames in Tzum en Sint Jacobiparochie. En verder ging de jeugd weer op pad.

Heb je uitslagen? App die dan naar 06-51322689 , mail naar kaatsnieuws@gmail.com of stuur op Facebook @kaatsnieuws een privebericht.

Hier vind je de winnaars van zaterdag 7 mei

Franeker | Heren Hoofdklasse
1.Marten Bergsma | Dylan Drent | Hendrik Kootstra
2.Tjisse Steenstra | Renze Hiemstra | Hans Wassenaar
3.Remmelt Bouma | Bauke Dijkstra | Jelmer Miedema
Grou | Heren Eerste klasse
1.Johannes van der Veen | Pieter van der Schoot | Rick Minnesma
2.Youri de Groot | Allard Hoekstra | Laas Pieter van Straten
3Gerrit Jan Duiven | Hendrik Jan van der Velde | Riemer Hoekstra
Tzum | Dames Hoofdklasse
1.Nynke Sijbrandij | Manon Scheepstra | Marrit Zeinstra
2.Ilse Tuinenga | Louise Krol | Sjanet Wijnia
3.Margriet Bakker | Anne Monfils | | Harmke Siegersma
Sint Jacobiparochie | Dames Eerste klasse
1.Julia Marthine Rienks | Marije Bodde | Hesther de Boer
2.Moniek Lootsma | Rixt Blanke | Senne Idsardi
Herkansing
1.Anna Dieuwke Dijkstra | Rixt Wijnia | Iris Oosterbaan
Niawier | Jongens del A Klasse
1.Jelmer Foppe Drijfhout | Marten Leijenaar | Pieter den Breejen
2.Jan Tymen Eisma | Rutger Kumbangsila | Johan Cnossen
Niawier | Jongens B klasse + Herkansing
1.Jelte Meesters | Tjitte Reitsma | Jarno Feenstra
2.Iwan Hiddinga | Harmen Zuidema | Jaimy Koel
3.Jan Johannes van der Kamp | Wiebe van Wier | Brent Timmerman
3.Thom Dijkstra | Hylke Talsma | Pieter Sybe Cuperus
Herkansing
1.Jan Yntema | Kees Bekema | Bjorn Idsardi
2.Sjouke Beimers | Jelvin Kaper | Jardo Sterkenburg
Bolsward | Meisjes del + Herkansing
1.Lieke van Loon | Romy Postma | Ilse Kooistra
2. Marsha Broersma | Janneke Posthumus | Dido Iedema
3. Iris Veltman | Rigt van der Velde| Berber van der Goot
Herkansing
1.Eline van Dijkhuizen | Gonnie Schilstra | Jelly Hiemstra
Arum | Schooljongens afdeling
1.Dronryp: Brent Jesse van Beem | Jort de Kroon | Dennis Bida
2.Tzum: Jorrit Palma | Meindert-Jan Zijlstra | Jelmer Zijlstra
3.Lollum Waaxens: Watze Anne Postma | Harmen-Jacob Postma | Hidde Jorritsma
3.Raerd: Sylvan Verhoef | Jelke Veldhuis | Daan Kooistra
Arum | Schooljongens del + Opstap
1.Jorrit Bosch | Silvan Elzinga | Mient Schregardus
2.Edwin Arjen Yska | Laas van Dalfsen | Jonathan de Boer
3.Jetse Miedema | Jesse van der Wal | Stijn de Haas
3.Tim Hofstra | Tymen Bijlsma | Marten Jan Koree
Arum | Schoolmeisjes afdeling
1.Lollum-Waaksens: Britt Joustra | Lisanne Venema | Jeldau Koopmans
2. Reahûs-Tirns: Jiska Altenburg | Wieke Schaap | Amber Goedbloed
3. Arum: Marije Brinksma | Maud van der Veen | Inez Bosch
Arum | Schoolmeisjes del + Opstap
1.Marije Keegstra | Noëlle Hiddinga
2.Martsen vd Goot | Klaske Gaastra
3.Rikst Grijpstra | Fianne Dijkstra
3. Brecht Grovenstein | Fenna Hoekstra
Easterwierum | Pupillenjongens del A Klasse
1.Allart van der Meer | Ryan Wieggers
2.Niek Dijkstra | Pieter Hoogland
Easterwierum | Pupillenjongens del B klasse + herkansing
1. Allon Elzinga | Hilwert Kuiper
2.Finn Schreuder | Siete Wassenaar
3.Brent Niehof | Harmen Faber
Witmarsum | Pupillenmeisjes del A klasse
1.Manouk Scharringa | Rianne van der Walt
2Hendrika Stegenga | Mariska Stegenga
Witmarsum | Pupillenmeisjes del B klasse
1.Elske Kroondijk | Anna Miedema
2.Sam van Marel | Fenna Koster
3.Sygrid Bosch | Ilse Koopmans
Herkansing
1Rens Bos | Yellina Tilma
2.Dana Marrit Koopmans | Naomie Ykema
Tzummarum | Welpenjongens afdeling
1.Minnertsga: Ylan Wassenaar | Hidde Faber | Roan Bruinsma
2.Witmarsum: Ids Koopal | Jitse Jan Kroondijk
3.Exmorra: Bouwe Postma | Roy Reuvens
Tzummarum | Welpenjongens Del + opstap
1.Kyran Talsma | Lars Haarsma
2.Colin Terpstra | Vince Jorritsma
Tzummarum | Welpenmeisjes Afdeling
1.Bolsward: Froukje Patricia Blanke | Rianne Cuperus | Lyset Westra
2.Paesens Moddergat: Froukje Anita Lei | Anne Lynn Keegstra
Tzummarum | Welpenmeisje Del + Opstap
1.Marrit Hoekstra | Evy Wijnia
2.Jildou Palma | Alieke de Jong