29 juni 2022

De winnaars van 25 en 26 juli 2020

Uiteraard zetten we ook dit weekeinde alle prijswinnaars voor je in een handig overzicht. Aanvullingen kun je appen naar 06-51322689 of mailen naar kaatsnieuws@gmail.com

  Dronryp | Dames 1e Klasse (VF)
1. Wybrig Bakker | Corrie Kroondijk | Gerde Lycklama a Nijeholt
2. Anna Rixt Iedema | Mintje Meintema | Miranda Scheffer
3. Albertine Groen |Anouk Smink | Melissa Rianne Hiemstra
3. Iris Oosterbaan | Anke Wassenaar | Anna-Dieuwke Dijkstra
   
  Herkansing
1. Rixt Wijnia | Naomi Wiersma | Kim Dijkstra
2. Ilse Zwaagstra |Larissa Smink | Noa Elzinga
   
  Oude Bildtzijl Schooljongens A klasse
1 Jurre Reitsma | Iwan Hiddinga
2. Luuk Zwaagstra | Nick v/d Walt
   
  Oude Bildtzijl Schooljongens B klasse
1. Martijn Mossel |  Jan Yntema
2. Jordi Stoker | Jorrit Palma
3. Douwe Faber |  Teun Westgeest
   
  Herkansing
1. Jelte Meesters | Thijs Lanting
   
  Anjum | Pupillenjongens A klasse
1. Jort de Kroon | Ruurd Oosterbaan
2. Pieter Miedema | Niek Dijkstra
   
  Anjum | Pupillenjongens B klasse
1. Mark Reitsma | Jurre Dijkstra 
2. Lourens Buwalda | Jesse Vrieswijk
3. Allon Elzinga | Pieter Hoogland
3. Stijn de Haas | Jorrit Kroondijk
   
  Herkansing
1. Rudmer Faber | Rik van der Weerdt
2. Stian Rinia | Dennis Bida
   
  Niawier | Pupillenmeisjes A klasse
1. Manouk Scharringa | Jeldou Koopmans
2. Linda van der Meer | Britt Jousma
   
  Niawier | Pupillenmeisjes B klasse
1. Lieke Tuinier | Klaske Gaastra
2. Aniek Koopmans | Dana Marrit Koopmans
3. Rianne van der Walt | Eline Schotanus
3.  Rianne Osinga | Amarens Koopal
   
  Herkansing 
1. Froukje Westgeest | Lyanne Jongsma
2.  Inez Bakker | Mara Zijlstra
   
  Hommerts- Jutryp – Heren hoofdklasse
1. Marten Bergsma |  Dylan Drent | Hendrik Kootstra
2. Menno van Zwieten | Renze Hiemstra | Hans Wassenaar
3. Enno Kingma | Kees van der Schoot |  Erwin Zijlstra
   
  Tytsjerk | Heren 50+ A klasse
1. Piet Machiela | Ludwig Seerden | Anco Elgersma
2. Pieter Hilverda | Johan Hiemstra | Simon de Groot
3. Simon Kingma |Jan Fokke Mulder | Ibo Nicolay 
3. Tiede Boorsma | Hans Felkers | Jan Heida 
   
  Tytsjerk | Heren 50+ B klasse
1. Johan van der Veen | Klaas van der Vlugt | Roel Sijbesma
2. Albert Walsweer | Jan de Jong | Jan Brandsma
3. Hielke Raukema | Sikke Koster | Ron Oortwijn
   
  Dronryp – Jongens afdeling
1. Bolsward: Redmer Cnossen | Yoram Elzinga | Dietmer Kuperus  
2. Niawier: Jan Bandstra | Jelmer Torensma | Rutger Torensma
3. Franeker: Jelmer Kuiken | Elmer Feenstra | Jan-Tymen Eisma
3. Dronryp: Rutger Kumbangsila | Jorn Lars van Beem | Rick Minnesma
   
  Goutum – Jongens del
1. Fedde Hansma | Jelmer Foppe Drijfhout | Thom Stellingwerf 
2. Galil-Taeke Moufakkir | Marten Daaf Alkemade | Otte Algra
3. Brent Timmerman | Jardo Sterkenburg | Rein Breuker 
   
  Herkansing
1. Niels de Boer | Oniek Huizinga | Stefan Greidanus
   
  Scharnegoutum | Meisjes A klasse
1. Anna-Dieuwke Dijkstra |Foke Jil Bakker | Moniek Lootsma 
2. Iris Oosterbaan | Gerde Lycklama à Nijeholt | Ilse Zwaagstra
   
  Scharnegoutum | Meisjes B klasse  
1. Femke Folkerts | Anke Wassenaar | Marsha Boersma
2. Lisanne Leijenaar | Elske van Straten | Hilde Stremler
   
  Herkansing
1. Romy Postma | Lieke van Loon | Marit Feenstra
2. Yannah Palma | Nadya Rinske Moufakkir | Afke Marij van der Goot
   
  Zweins | Welpenjongens
1. Jitse Jan Kroondijk |  Roan Luimstra
2. Frank de Kroon | Sem van der Wei
   
  Herkansing
1. Rindert Douma | Sigert Bouma
2. Jorrit Kroondijk | Roan van Swinden Koopmans
   
  Zweins | Welpenmeisjes
1. Iris Verhoeven | Anna Miedema 
2. Floorke de Boer |  Fenna Koster
3. Aisha Mahmoud | Carlijn Terpstra
   
   

Subscribe To Our Newsletter