Kaatsen: De uitslagen van 23 en 24 juni

kaatsbal, winnaars
Exmorra | NK Dames
1. Berltsum: Ilse Tuinenga | Leonie van der Graaf | Harmke Siegersma
2. Huizum: Nynke Sybrandy | Anna Dieuwke Dijkstra | Manon Scheepstra
3. Leeuwarden: Annelien Broersma | Bianca van der Veen | Wiljo Sybrandy
Hallum | NK Schoolmeisjes
1. Makkum: Ilse Zwaagstra | Lieke van Loon | Larissa Smink
2. Bolsward: Femke Folkerts | Rixt Blanke | Noa Elzinga
3. Reahûs: Brecht Tamminga | Amarins Gerbrandy | Inez de Jong
3. Jirnsum: Senna Keulen | Janna Posthumus | Foke Jil Bakker
Wommels | NK Schooljongens
1. Dronryp : Jorrit Nanninga, Rutger Kumbangsila | Rick Minnesma
2. Berltsum : Jelmer Stremler | Rink Rudmer Sterk | Edgar van Wigcheren
3. Niawier-Metslawier- Oosternijkerk: Jelmer Torensma | Jan Bandstra
3. Exmorra: Sydo Dijkstra | Jarno Feenstra | Marten Leijenaar
Holwerd | Heren Hoofdklasse
1. Gert-Anne van der Bos | Taeke Triemstra | Tjisse Steenstra
2. Marten Bergsma | Pieter Jan Plat | Jan Schurer
3. Bauke Triemstra | Dylan Drent | Hendrik Kootstra
Itens | Heren Eerste klasse
1. Jelle Attema | Kees van der Schoot |  Sjoerd de Jong
2. Remmelt Bouma | Jelte Visser | Willem Heeringa
3. Jelte Pieter Dijkstra | Bauke Dijkstra | Evert-Pieter Tolsma
Leeuwarden | Heren 2 klasse
1. Hielke Beijering | Jan Tijtsma | Wiebe Dijkstra
2. Julian Faber | Hendry Steigenga | Leon Bekema
3. Willem Jan Postma | Albert Feenstra | Gerben de Boer
Witmarsum | Heren 50+ afdeling
1. Franeker | Bennie Hof | Jacob Kamstra | Ludwig Seerden
2. St Jacobiparochie: Piet Machiela | Dirk Machiela | Jarig Katsma
Witmarsum | Heren 50+ herkansing
1. Douwe Broersma | Peter Kwast | Teake van der Walt
2. Anno Miedema | Fetze Jan Kooistra | Jan Brandsma
3. Jan Bruinsma | Oeds Broersma | René Leenstra
Morra | Jongens
1. Gjalt Sjirk de Groot | Karel Monfils | Pieter Jan Leijenaar
2. Erik Minne Cats | Jorn Lars van Beem | Jesper Tolsma
3. Steven Koster | Aizo Veltman | Jurrit Osinga
Herkansingsronde
1. Harold de Boer | Klaas jan Oosterbaan | Jitze Floris
2. Andele Veltman | Rutger Torensma | Arjen Schregardus
3. Sytse Koree | Durk Hoogma | Stan van der Berg
Morra | Welpenjongens
1. Jort de Kroon | Frans Oosterbaan
2. Melle Talsma | Jurre Dijkstra
3. Julian Klok | Niek Dijkstra
Morra | Herkansing Welpenjongens
1. Lieuwe van der Kamp | Allon Elzinga
2. Ruurd Oosterbaan | Mark Reitsma
Berltsum | Heren Hoofdklasse
1. Gert Anne van der Bos | Taeke Triemstra | Tjisse Steenstra
2. Auke Boomsma | Marten Feenstra | Laas Pieter van Straten
3. Enno Kingma | Renze Hiemstra | Hans Wassenaar
Dronryp | Heren Eerste klasse
1. Jelle Attema | Kees van der Schoot | Sjoerd de Jong
2. Durk Ennema | Jacob Klaas Haitsma | Patrick Scheepstra
3. Jelte Pieter Dijkstra | Bauke Dijkstra | Evert Pieter Tolsma
Arum | Meisjes vf
1. Larissa Smink | Anna Ennema | Fiera de Vries
2. Roelie Kroondijk | Corrie Kroondijk | Anouk Smink
3. Nynke Paauw | Marrit Meijer | Lusanne Leijenaar
Herkansing | Meisjes vf
1. Naomi Wiersma | Selma de Boer | Rixt Wijnia
2. Ilse Marije van Beem | Rixt Blanke | Noa Elzinga
Makkum | Pupillenjongens afd.
1. Sexbierum 1: Stijn Scheffer | Enrico Post | Nick van der Walt
2. Grou: Stef van Steen | Daan Harkema | Jan Yntema
3. St Annaparochie: Iwan Hiddinga | Hjalmar Dijkstra | Jelvin Kaper
Makkum | Pupillenjongens del
1. Douwe Faber | Edwin Arjen Yska
2. Jacob Boersma | Jelle Jan Dijkstra
3. Douwe Palsma | Jorrit Palma
Raerd | Pupillenmeisjes 
1. Dronryp: Lisanne Scharringa | Maud Hellinga | Jeanette Kramer
2. Hijum-Finkum: Elske van Straten | Marije Bokma | Rikst Grijpstra
3. Winsum: Monique Postma | Rianne Poelstra
3 . Menaam: Selma v/d Wal | Jellie Hiemstra | Nynke de Kloe
Raerd | Pupillenmeisjes del
1. Suzanna Allema | Elbrich Kooistra
2. Isabella Sijtsma | Lolkje de Jong
3. Willianke Sipma | Brecht Renema
Mantgum | Welpenmeisjes A klasse
1. Marrit Bruinsma | Lieke Tuinier.
2. Anna Lotte van Beem | Manouk Scharringa
Mantgum | Welpenmeisjes B klasse
1. Britt Joustra | Rianne Osinga
2. Karina Mollema | Minke Tjalsma.
Herkansing welpenmeisjes
1. Jildou Sterk | Maud Scheffer